IONTMAX FuelGel

Energie zapouzdřená v přírodním hydrogelu. Každá dávka ti dodává 25 g sacharidů. Je sestavena ze šesti ingrediencí - bez přidaných barviv, konzervantů nebo příchutí.

Je dostupná jednotlivě ve 40 g sáčcích nebo v boxu, který obsahuje 10 ks gelů.

Vyrábíme opravdový gel, ne sirup. Z technického hlediska jsou všechny tradiční sportovní gely pouze voda a sacharidy smíchané do sirupů, které obsahují přidané příchutě a konzervační látky. Náš FuelGel má pevnější a více gelovitou strukturu, což z něj dělá opravdový gel.

Zvolte si variantu:

Cena od 49,00 Kč

Klíčové vlastnosti

FuelGel ti dodá 25 g sacharidů prostřednictvím jedinečné směsi fruktózy a glukózy v poměru 0,8 : 1. V tomto poměru je vstřebávání sacharidů nejoptimálnější.

Hydrogel má vysoký poměr hmotnosti a energie a neobsahuje žádná přidaná aroma, konzervační látky ani barviva. Stejně jako všechny naše produkty je vhodný pro vegany.

FuelGel neobsahuje žádný maltodextrin a je navržen tak, aby zabránil nežádoucímu vysokému nárustu hladiny krevního cukru před nebo v průběhu fyzické aktivity nebo závodu.

Díky využití hydrogelové technologie mohou sacharidy obsažené v gelu projít hladce žaludkem až do střev, kde se rychleji vstřebávají do těla. To také pomáhá snižovat riziko gastrointestinálních potíží během aktivity nebo závodu.

Více informací o užívání gelů před a v průběhu fyzické aktivity najdeš v naší Znalostní bázi.

Použití

  • Navrženo pro výživu a doplnění energie v průběhu aktivity/závodu.
  • Použij jeden 40 g gel každých 20-30 minut v průběhu aktivity/závodu, každou dávku zapij alespoň 150 ml vody nebo hypotonického nápoje.
  • Maximální doporučená dávka pět (5) gelů za den.
  • Nepřekračuj doporučené dávkování.
  • FuelGel je doplněk stravy a nenahrazuje pestrou stravu.
  • Skladuj mimo dosah dětí.
  • Uchovávej v suchu a chladu.
  • Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy.
  • Chraň před teplem, mrazem a vlhkostí.

Nutriční informace

Energetická hodnota: 100 kCal/ 418 kJ na 40 g porci (250 kCal/ 1046 kJ na 100 g), Bílkoviny: 0 g, Tuky: 0 g, Sacharidy: 25 g na 40 g porci, z toho 25 g cukry (63 g na 100 g, z toho cukry 63 g), Sůl: 0,055 g na 40 g porci (0,138 g na 100 g);  

Složení

Voda, glukóza 35%, fruktóza 28%, uhličitan vápenatý, kyselina glukonová, alginát sodný.