IONTMAX FuelGel s kofeinem

Energie zapouzdřená v přírodním hydrogelu. Každá dávka obsahuje 100 mg kofeinu a poskytuje ti 25 g sacharidů. Gel je složen ze sedmi přírodních ingrediencí, bez přidaných barviv, konzervačních látek ani příchutí.

Nabízíme je v jednotlivých 40 g sáčcích nebo v boxu s deseti gely.

Vyrábíme skutečný gel, nikoli sirup. Tradiční sportovní gely jsou technicky pouze směs vody a sacharidů, které jsou smíchány do sirupů s přidanými příchutěmi a konzervačními látkami. Náš FuelGel má pevnou a gelovitou strukturu, což z něj činí opravdový gel.

Zvolte si variantu:

Cena od 59,00 Kč

Klíčové vlastnosti

FuelGel s kofeinem obsahuje 100 mg kofeinu, což je ekvivalent 1,5 espressa, nebo jednoho šálku uvařené kávy. To je hodně ve srovnání s mnoha tradičními gely. Dodá ti 25 g sacharidů prostřednictvím jedinečné směsi glukózy a fruktózy v poměru 1:0,8. V tomto poměru je vstřebávání sacharidů nejoptimálnější. 

Hydrogel má vysoký poměr hmotnosti a energie a neobsahuje žádné přidané příchutě, konzervační látky ani barviva. Stejně jako všechny naše produkty, je vhodný pro vegany.

FuelGel s kofeinem neobsahuje žádný maltodextrin a je navržen tak, aby zabránil nežádoucímu vysokému nárustu hladiny krevního cukru před/v průběhu fyzické aktivity/závodu.

Díky využití hydrogelové technologie mohou sacharidy obsažené v gelu projít hladce žaludkem až do střev, kde se rychleji vstřebávají do těla. To také pomáhá snižovat riziko gastrointestinálních potíží během aktivity/závodu.

Více informací o užívání kofeinu před a v průběhu fyzické aktivity najdeš v naší Znalostní bázi.

Použití

  • Navrženo pro výživu a doplnění energie v průběhu aktivity/závodu
  • Použij jeden 40 g gel každých 20-30 minut v průběhu aktivity/závodu, každou dávku zapij alespoň 150 ml vody nebo hypotonického nápoje. 
  • Maximální doporučená dávka pět (5) gelů za den.
  • Nepřekračuj doporučené dávkování. 
  • FuelGel je doplněk stravy a nenahrazuje pestrou stravu. 
  • Skladuj mimo dosah dětí. 
  • Uchovávej v suchu a chladu. 
  • Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy.
  • Chraň před teplem, mrazem a vlhkostí.

Nutriční informace

Energetická hodnota: 100 kCal/ 418 kJ na 40 g porci (250 kCal/ 1046 kJ na 100 g), Bílkoviny: 0 g, Tuky: 0 g, Sacharidy: 25 g na 40 g porci, z toho 25 g cukry (63 g na 100 g, z toho cukry 63 g), Sůl: 0,055 g na 40 g porci (0,138 g na 100 g), Kofein: 100 mg and 40 g porci (250 mg na 100 g); 

Obsahuje kofein.   

Složení

Voda, glukóza 35%, fruktóza 28%, uhličitan vápenatý, kyselina glukonová, alginát sodný, kofein.